English - Español - Français
Join Tasl

Find Us On Facebook

RRR Sports

Triple R Sports Professional Sportswear
Call (951) 491-9077 or Click HERE
Sponsors
Hemet Adult Soccer League Schedule and Matchup Results
Domingo Libre Hombres (11v11) Primavera 2022
May 22 Field # Home Result Visitor Notes
9 a.m. 2 La Furia Roja 0:2 Atoto F.C. MVP: Saul Beltran
9 a.m. 3 CD Chapin 1:7 CD Nacional Tarjeta rojas: en revisión
9:30 a.m. 2 11 Deportivo F.C. 5:2 Huehueteco FC MVP: Jonathan Linares
11 a.m. 2 Chiefs Hemet 2:4 Monterrey MVP: Jaime Cuevas
 
May 29 Field # Home Result Visitor Notes
9 a.m. 2 CD Nacional 8:3 Huehueteco FC MVP: Fernando Palacios
9 a.m. 2 11 Deportivo F.C. 4:6 Atoto F.C. MVP: Bryan Ojeda
11 a.m. 2 CD Chapin 0:1 Monterrey MVP: Uber Ramirez
11 a.m. 2 Chiefs Hemet 6:6 Deportivo Autlan MVP: Roberto Brecenos
1 p.m. 2 THE Legends 0:3 La Furia Roja MVP: Denys Valsse. Rony Jimenez trajeta roja 2 game suspension
 
Jun 5 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Chapin 3:1 Huehueteco FC MVP: Tony Ramirez
8:30 a.m. 3 CD Nacional 0:4 Atoto F.C. MVP: Abraham Vasquez
10:30 a.m. 2 Chiefs Hemet 3:1 La Furia Roja MVP: Abraham Beltran
10:30 a.m. 3 Monterrey 0:3 Deportivo Autlan MVP: Andy Perez
12:30 p.m. 2 11 Deportivo F.C. 9:2 THE Legends MVP:
 
Jun 12 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Nacional 12:1 THE Legends MVP: Fernando Palacios & Jose Martinez
8:30 a.m. 3 CD Chapin 2:3 Deportivo Autlan MVP: Tony Ramirez
10:30 a.m. 2 Monterrey 3:0 La Furia Roja MVP: Nexthali Sanchez & Oscar Villalpando
10:30 a.m. 3 Chiefs Hemet 2:11 11 Deportivo F.C. MVP: Isaias Reynosa
12:30 p.m. 2 Huehueteco FC 1:5 Atoto F.C. MVP:
 
Jun 19 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Huehueteco FC 3:0 THE Legends
8:30 a.m. 3 Monterrey 1:1 11 Deportivo F.C. MVP: Jesus Quevedo Perez & Jose Luis Cardenas
10:30 a.m. 2 CD Chapin 3:6 Atoto F.C. MVP: Jorge Ojeda
10:30 a.m. 3 Deportivo Autlan 2:1 La Furia Roja Tarjeta roja: Oscar Marin: 1 juego de suspencion
12:30 p.m. 2 CD Nacional 7:1 Chiefs Hemet MVP: Fernando Robles Leon
 
Jun 26 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Huehueteco FC 6:2 Chiefs Hemet MVP: David Saucedo & Leonardo Cuevas
8:30 a.m. 3 CD Chapin 5:1 La Furia Roja MVP: Walter Lopez-Saucedo & Rodrigo Juan
10:30 a.m. 2 Deportivo Autlan 1:8 11 Deportivo F.C. MVP: Alan Jimenez
10:30 a.m. 3 Monterrey 4:5 CD Nacional MVP: Juan Guillen &
12:30 p.m. 2 Atoto F.C. 10:3 THE Legends MVP: Gustavo Diaz
 
Jul 3 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Deportivo Autlan 3:4 CD Nacional MVP: Marin Gonzalez & Fernando Palacios
8:30 a.m. 3 Galacticos FC 6:1 Chiefs Hemet MVP:
10:30 a.m. 2 La Furia Roja 3:4 11 Deportivo F.C. TARJETA ROJAS: Alex Velasquez & Arbin Esquivel Linares: EN REVISIÓN
10:30 a.m. 3 Huehueteco FC 2:2 Monterrey MVP: Milo Lopez. Tarjeta roja: Uber Ramirez:EN REVISIÓN
12:30 p.m. 2 CD Chapin THE Legends
 
Jul 10 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Chapin 0:6 11 Deportivo F.C. MVP: Javier Echeverria
8:30 a.m. 3 La Furia Roja 2:6 CD Nacional MVP: Fernando Robles
10:30 a.m. 2 THE Legends 3:8 Chiefs Hemet MVP: Leonardo Cuevas
10:30 a.m. 3 Atoto F.C. 2:5 Monterrey MVP: Neptali Chavez
12:30 p.m. 2 Deportivo Autlan 2:3 Huehueteco FC MVP: Joseph Barcenas
 
Jul 17 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 La Furia Roja 2:1 Huehueteco FC MVP: Oscar Villalpando
8:30 a.m. 3 Atoto F.C. 3:0 Deportivo Autlan Forfeit Deportivo Autlan
10:30 a.m. 2 11 Deportivo F.C. 4:3 CD Nacional MVP: Fernando Robles Leon
10:30 a.m. 3 THE Legends 4:12 Monterrey MVP: Luis Giron & Javier Arredondo
12:30 p.m. 2 Galacticos FC 0:3 Chelsea Hemet MVP:
12:30 p.m. 2 CD Chapin 2:1 Chiefs Hemet MVP: Walter Lopez-Saucedo & Juan Herrera
 
Jul 24 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Chapin 8:4 CD Nacional MVP: Walter Lopez-Saucedo & Fernando Palacios
8:30 a.m. 3 11 Deportivo F.C. 2:4 Huehueteco FC MVP: Isaias Reynosa
10:30 a.m. 2 Chiefs Hemet 2:6 Monterrey MVP: Juan Sanchez Ortega
10:30 a.m. 3 THE Legends 1:5 La Furia Roja MVP: Julio Hernandez
12:30 p.m. 2 Atoto F.C. 1:5 Chelsea Hemet MVP: Juan Davila (Chelsea)
 
Jul 31 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Nacional 4:2 Huehueteco FC MVP: Cuong Tang
8:30 a.m. 3 Chelsea Hemet 1:5 Monterrey MVP: Juan Sanchez Ortega
10:30 a.m. 2 11 Deportivo F.C. 10:5 Atoto F.C. MVP: Javier Cha varria & Jaime Lucio
10:30 a.m. 3 La Furia Roja 0:8 Galacticos FC MVP: Oscar Herrera
12:30 p.m. 2 Chiefs Hemet 5:2 Deportivo Autlan MVP: Christian Valenzuela
12:30 p.m. 2 THE Legends 4:9 CD Chapin MVP: Luis Giron
 
Aug 7 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Nacional 8:6 Atoto F.C. MVP: Alex Morales & Gustavo Araz
8:30 a.m. 3 Chiefs Hemet 3:4 Chelsea Hemet MVP: Ismael Aparicio
10:30 a.m. 2 Monterrey 6:1 Galacticos FC MVP: Jaime Cuevas & Gerardo Gonzalez
10:30 a.m. 3 11 Deportivo F.C. 5:2 THE Legends MVP: Eduardo Evangelista
12:30 p.m. 3 CD Chapin 2:2 La Furia Roja MVP: Ernesto Carrillo-Lopez & Oscar Villalpando
12:30 p.m. 3 Deportivo Autlan 3:7 Huehueteco FC MVP: Oscar Garcia
 
Aug 14 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Nacional 8:3 THE Legends Tarjeta roja: Rafael Reyna:3 juegos de suspencion
8:30 a.m. 3 Huehueteco FC 2:2 Atoto F.C. MVP: Marco Rojo
10:30 a.m. 2 CD Chapin 3:3 Galacticos FC MVP: Walter Lopez-Saucedo & Eli Mendoza
10:30 a.m. 3 Chiefs Hemet 5:8 11 Deportivo F.C. MVP: Leonardo Cuevas & Jonathan Linares
12:30 p.m. 2 Deportivo Autlan 1:6 Chelsea Hemet MVP:Ramiro Vallejo & Ray Castillo
12:30 p.m. 3 Monterrey 1:0 La Furia Roja MVP: Lazaro Santos & Luis Estrada
 
Aug 21 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Huehueteco FC 1:1 Galacticos FC MVP:
8:30 a.m. 3 CD Nacional 7:5 Chiefs Hemet MVP: Fernando Palacios & Jonathan Sosa
10:30 a.m. 2 Monterrey 3:6 11 Deportivo F.C. MVP:
10:30 a.m. 3 Deportivo Autlan 1:4 La Furia Roja MVP: Sebastian Moreno & Blas Guttierrez
12:30 p.m. 2 THE Legends 0:3 Chelsea Hemet THC Spurs no se presento'
12:30 p.m. 3 CD Chapin Atoto F.C. WINCHESTER PARK
 
Aug 28 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Chelsea Hemet 2:1 11 Deportivo F.C. MVP:Cesar Lopez & Jonathan Linares
8:30 a.m. 3 Atoto F.C. 2:0 THE Legends MVP: Nolan Franco . Tarjeta roja:Carlos Macias SR(Atoto): bajo revision
10:30 a.m. 2 CD Chapin 1:2 Monterrey MVP: Walter Lopez & Jaime Cuevas. Tarjetas rojas: Nelson Alva & Manuel Novela:bajo revision
10:30 a.m. 3 La Furia Roja 5:4 CD Nacional MVP: Blas Gutierrez
12:30 p.m. 2 Huehueteco FC 1:3 Chiefs Hemet MVP: David Saucedo & Valentin Perez
12:30 p.m. 2 Galacticos FC 9:2 Deportivo Autlan MVP: Gerardo Gonzalez & Juan Ambris
2:30 p.m. 2 Chelsea Hemet 3:0 THE Legends Forfeit team THE Legends
 
Sep 4 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Atoto F.C. 3:3 Chiefs Hemet MVP: Feliz Hernandez & Leonardo Cuevas
8:30 a.m. 3 Huehueteco FC 2:6 Chelsea Hemet MVP: Jesus Quevedo & Cesar Lopez
10:30 a.m. 2 Deportivo Autlan 3:0 CD Nacional Nacional pierde por abandono de cancha
10:30 a.m. 3 CD Chapin 0:2 THE Legends MVP: David Velazquez & Falkin Muilles
12:30 p.m. 2 La Furia Roja 0:3 11 Deportivo F.C. La Furia Roja pierde por abandono de cancha
12:30 p.m. 3 Galacticos FC 3:3 Monterrey MVP: Gerardo Gonzalez & Juan Ortega
 
Sep 11 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Chapin 2:2 11 Deportivo F.C. MVP: Walter Lopez-Saucedo & Isaias Renosa
8:30 a.m. 3 Atoto F.C. 1:6 Monterrey MVP: Juan Zurita & Jaime Cuevas
10:30 a.m. 2 La Furia Roja 2:1 Galacticos FC MVP: Oscar Villalpando & Gerardo Gonzalez
10:30 a.m. 3 Deportivo Autlan 5:6 Huehueteco FC MVP: Rene Saucedo
12:30 p.m. 2 THE Legends 0:3 Chiefs Hemet Forfeit THE Legends
12:30 p.m. 3 CD Nacional 1:4 Chelsea Hemet MVP: Alexis Morales & Cesar Lopez
 
Sep 18 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Chapin 2:1 Chiefs Hemet MVP: Max Carillo & Cristian Valenzuela
8:30 a.m. 3 Huehueteco FC 4:3 Monterrey Tarjeta rojas: en revisión (Jovani Aparicio)
10:30 a.m. 2 La Furia Roja 1:3 Chelsea Hemet MVP: Abraham La Pantera Beltran & Yahir Gonzales
10:30 a.m. 3 Atoto F.C. 3:3 Deportivo Autlan MVP: Marco Rojo & Estiver Regla
12:30 p.m. 2 11 Deportivo F.C. 5:0 CD Nacional MVP: Daniel Moreno
12:30 p.m. 2 Galacticos FC 1:3 Chelsea Hemet MVP: Damian Lizalde
 
Sep 25 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Chiefs Hemet 1:8 Deportivo Autlan
8:30 a.m. 3 CD Chapin 1:1 Chelsea Hemet WINCHESTER PARK
10:30 a.m. 2 La Furia Roja 4:1 Atoto F.C.
10:30 a.m. 3 CD Nacional 6:2 Huehueteco FC MVP: Santiago Aviles Hernandez & Guillermo Carrillo Esceosedo
12:30 p.m. 2 Chelsea Hemet 1:1 Monterrey MVP: Cesar Lopez & Javier Arredondo
12:30 p.m. 3 11 Deportivo F.C. 8:0 Galacticos FC MVP: Jonathan Cobarribas & Eli Mendoza
 
Oct 2 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Chiefs Hemet 1:8 Chelsea Hemet MVP: Leo Cuevas y Ignacio Aparicio
8:30 a.m. 3 Galacticos FC 4:7 Huehueteco FC @ Nova Park, Sun City
10:30 a.m. 2 La Furia Roja 10:2 Deportivo Autlan @ Nova Park, Sun City
10:30 a.m. 3 CD Chapin 5:3 Atoto F.C. MVP: Oseas Velazquez y Juan Rodriguez
12:30 p.m. 2 11 Deportivo F.C. 4:0 Chelsea Hemet @ Sommers Bend, Murrieta
12:30 p.m. 3 CD Nacional 3:3 Monterrey MVP: Hector Castellon y Carlos Ordonez
 
Oct 9 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m.* 2 Chelsea Hemet 0:1 La Furia Roja @ SOMMERS BEND
8:30 a.m. 3 CD Nacional 7:1 Atoto F.C. @ NOVA PARK
10:15 a.m.* 2 11 Deportivo F.C. 12:1 Huehueteco FC @ SOMMERS BEND a las 10:30 am!!!
10:30 a.m. 3 Monterrey 5:2 CD Chapin @ NOVA PARK
 
Oct 16 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m.* 2 Monterrey 5:1 CD Chapin @ SOMMERS BEND
8:30 a.m.* 3 11 Deportivo F.C. 3:0 Huehueteco FC @ NOVA PARK
10:15 a.m.* 2 CD Nacional 3:0 Atoto F.C. @ SOMMERS BEND @ 10:15 AM
10:30 a.m.* 3 Chelsea Hemet 4:1 La Furia Roja @ NOVA PARK
 
Oct 23 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 Chelsea Hemet 5:3 Monterrey @ NOVA PARK
10:30 a.m. 2 11 Deportivo F.C. 1:1 CD Nacional @NOVA PARK
 
Oct 30 Field # Home Result Visitor Notes
8:30 a.m. 2 CD Nacional 11 Deportivo F.C. @NOVA PARK
12:30 p.m. 2 Monterrey Chelsea Hemet @NOVA PARK
 
Nov 6 Field # Home Result Visitor Notes
10:30 a.m. 2 11 Deportivo F.C. Monterrey @SOMMERS BEND. FINAL: GOOD LUCK TO BOTH TEAMS!
 
* indicates a playoff match
Sabado Mixto/Coed (8v8) Primavera 2022
Jun 4 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Chinandega F.C. Bye Week - No Game BYE WEEK - NO GAME
7:35 p.m. 1 Chivas de Hemet 11:4 D. Union Mixto MVP: Jose Pulgarin
7:35 p.m. 2 FC Demonios 7:4 Brazil F. C. MVP:Ryan Tyler Irwin Leach
7:35 p.m. 3 Sun City United 5:11 Municipal MVP:
 
Jun 11 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Bye Week - No Game Chivas de Hemet BYE WEEK - NO GAME
7:35 p.m. 1 D. Union Mixto 2:5 Municipal MVP: Arceli Ochoa
7:35 p.m. 2 FC Demonios 9:3 Sun City United MVP: Ryan Tyler Irwin Leach
7:35 p.m. 3 Brazil F. C. Chinandega F.C. NO JUEGO
 
Jun 18 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 FC Demonios Bye Week - No Game BYE WEEK - NO GAME
7:35 p.m. 1 D. Union Mixto 3:0 Sun City United Forfeit Real San Pedro Coed
7:35 p.m. 2 Brazil F. C. 5:9 Municipal MVP: Ramiro Ruiz
7:35 p.m. 3 Chivas de Hemet 11:4 Chinandega F.C. MVP: Stefanie Cuevas
 
Jun 25 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Bye Week - No Game Sun City United BYE WEEK - NO GAME
7:35 p.m. 1 FC Demonios 4:3 Municipal MVP: Hailey Hilton
7:35 p.m. 2 Brazil F. C. 3:0 Chivas de Hemet Forfeit team Brasil Futbol
7:35 p.m. 3 D. Union Mixto 5:5 Chinandega F.C. MVP: Reese Castañon
 
Jul 2 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Municipal Bye Week - No Game BYE WEEK - NO GAME
7 p.m. 1 FC Demonios 15:1 Chivas de Hemet MVP:Hailey Hilton & Erik De Santiago
7 p.m. 2 Chinandega F.C. 7:16 D. Union Mixto MVP:
 
Jul 9 Field # Home Result Visitor Notes
midnight 0 Brazil F. C. Bye Week - No Game BYE WEEK - NO GAME
7:35 p.m. 1 Chinandega F.C. Sun City United
7:35 p.m. 2 Chivas de Hemet 5:6 Municipal MVP: Leonel Sanchez
7:35 p.m. 3 FC Demonios 6:5 D. Union Mixto MVP: Ryan Tyler Irwin Leach & Juan Sanchez
 
Jul 16 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 Municipal 13:5 Brazil F. C. MVP:
7:35 p.m. 2 D. Union Mixto 13:5 Chivas de Hemet MVP:
7:35 p.m. 3 FC Demonios 19:2 Chinandega F.C. MVP:Hailey Hilton & Debbie Van Immelen-Richmond
 
Jul 23 Field # Home Result Visitor Notes
7:45 p.m. 1 FC Demonios 6:3 Brazil F. C. MVP: Lukas Brunnmayr
7:45 p.m. 2 D. Union Mixto 3:6 Municipal MVP: Leonal Sanchez
7:45 p.m. 3 Chivas de Hemet 12:5 Chinandega F.C. MVP:
 
Jul 30 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 Brazil F. C. 0:3 Chinandega F.C. Brazil no se presento' por 3ra vez
7:35 p.m. 2 Chivas de Hemet 5:10 Municipal MVP: Araceli Ochoa
7:35 p.m. 3 D. Union Mixto 6:4 Sun City United MVP: Abner Giron
 
Aug 6 Field # Home Result Visitor Notes
7:45 p.m. 1 Chivas de Hemet Chinandega F.C. NO JUEGO
7:45 p.m. 2 FC Demonios 4:2 Sun City United MVP: Ryan Tyler Irwin Leach
7:45 p.m. 3 D. Union Mixto 10:5 Municipal Tarjeta rojo: culalio de Leon(potero):5 partidos de suspension
 
Aug 13 Field # Home Result Visitor Notes
7:45 p.m. 2 FC Demonios 12:8 Brazil F. C. MVP: Ryan Tyler Irwin Leach & Lupita Gonzalez
7:45 p.m. 3 D. Union Mixto 5:7 Chinandega F.C. MVP: Juan Ramos
8:45 p.m. 2 Sun City United 8:2 Chivas de Hemet MVP: Stephanie Cuevas
 
Aug 20 Field # Home Result Visitor Notes
7:45 p.m. 1 FC Demonios 7:10 Sun City United MVP: Omar Pineda & Jesus #20
7:45 p.m. 2 D. Union Mixto 3:0 Chivas de Hemet Forfeit Chivas Hemet
7:45 p.m. 3 Municipal 8:9 Chinandega F.C. MVP: Vladamir Gomez & Jessica Diaz
 
Aug 27 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 Sun City United 5:1 Chivas de Hemet MVP: Mireya Yanez & Fany Cuevas
7:35 p.m. 2 Municipal 10:5 D. Union Mixto MVP: Yensi Alvarez
7:35 p.m. 3 FC Demonios 13:13 Chinandega F.C. MVP: Tatum Todd & Fernando Palacios
8:40 p.m. 2 Sun City United 3:2 Brazil F. C. MVP:
 
Oct 1 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 2 Sun City United 8:2 D. Union Mixto MVP: Mireya Yanez & Ashley Lopez
8:45 p.m. 1 Chinandega F.C. 2:2 Municipal MVP: Alexis Morales & Faty Barrientos
8:45 p.m. 3 FC Demonios 3:0 Brazil F. C. Forfeit team Brasil Futbol
 
Oct 8 Field # Home Result Visitor Notes
7:40 p.m. 2 Brazil F. C. 4:0 D. Union Mixto AT VALLEY WIDE R3
8:45 p.m. 1 Chinandega F.C. 2:4 FC Demonios AT VALLEY WIDE R3
8:45 p.m. 3 Sun City United 13:10 Municipal AT VALLEY WIDE R3
 
Nov 12 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 3 Brazil F. C. Municipal AT VALLEY WIDE R3
7:40 p.m. 2 Chinandega F.C. Brazil F. C. AT VALLEY WIDE R3
8:45 p.m. 1 Chinandega F.C. D. Union Mixto AT VALLEY WIDE R3
 
Nov 26 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 Brazil F. C. Chinandega F.C. AT VALLEY WIDE R3
7:35 p.m. 2 D. Union Mixto Municipal
7:45 p.m. 3 FC Demonios Sun City United
 
Dec 3 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 Sun City United Brazil F. C.
7:35 p.m. 2 D. Union Mixto Chinandega F.C.
7:35 p.m. 3 FC Demonios Municipal
 
Dec 10 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 D. Union Mixto Brazil F. C.
7:35 p.m. 2 Municipal Chinandega F.C.
7:35 p.m. 3 FC Demonios Sun City United
 
Dec 17 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 Sun City United Brazil F. C.
7:35 p.m. 2 FC Demonios Chinandega F.C.
7:45 p.m. 3 Municipal D. Union Mixto
 
Dec 24 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 FC Demonios Brazil F. C.
7:35 p.m. 2 Sun City United D. Union Mixto
7:45 p.m. 3 Chinandega F.C. Municipal
 
Dec 31 Field # Home Result Visitor Notes
7:35 p.m. 1 FC Demonios Chinandega F.C.
7:35 p.m. 2 Brazil F. C. D. Union Mixto
7:35 p.m. 3 Sun City United Municipal
 
* indicates a playoff match
Viernes/Friday Mujeres/Women Abierto/Open (8v8)
Jun 10 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Las Toxicas FC 12:1 SJ Quakes Hemet MVP: Denise Cortes
7 p.m. 4 Laid City Women's Bye Week - No Game NO JUEGO/NO GAME
8:10 p.m. 4 Menifee Misfits 4:2 Gladeadoras F.C. MVP: BrinleyTaylor & Kassandra Tellez
 
Jun 17 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Laid City Women's 11:0 Menifee Misfits MVP: Gloria Martinez
7 p.m. 4 SJ Quakes Hemet 0:3 Gladeadoras F.C. Forfeit SJ Quakes Hemet
8:10 p.m. 4 Las Toxicas FC 3:4 Gladeadoras F.C. MVP: Denise Cortez & Kassandra Tellez
 
Jun 24 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Las Toxicas FC 3:4 Gladeadoras F.C. MVP: Kassandra Tellez
7 p.m. 4 SJ Quakes Hemet 0:6 Menifee Misfits MVP: Julianna Chavez
8:10 p.m. 4 Las Toxicas FC 1:10 Laid City Women's MVP: Gloria Martinez
 
Jul 1 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Las Toxicas FC 4:9 Menifee Misfits MVP: Karina Fonseca & Brinley Taylor
7 p.m. 4 Bye Week - No Game SJ Quakes Hemet
8:10 p.m. 4 Gladeadoras F.C. 0:9 Laid City Women's MVP: Kassandra Tellez & Belinda Jara
 
Jul 8 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 3 Gladeadoras F.C. 7:0 SJ Quakes Hemet MVP: Monica Lopez & Maria Garcia
7 p.m. 4 Las Toxicas FC 3:7 Laid City Women's MVP: Reese Castañon & Belinda Jara
7:30 p.m. 3 Menifee Misfits 13:0 SJ Quakes Hemet MVP: Leanna Milano & Maria Garcia
 
Jul 15 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Laid City Women's Bye Week - No Game
7 p.m. 4 Las Toxicas FC 3:0 SJ Quakes Hemet Forfeit SJ Quakes Hemet
8:10 p.m. 4 Menifee Misfits 5:3 Gladeadoras F.C. MVP: Savannah Gile & Kassandra Tellez
 
Jul 22 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Laid City Women's 4:2 Menifee Misfits MVP: Belinda Jara
7 p.m. 4 SJ Quakes Hemet 0:9 Gladeadoras F.C. MVP: Maribel Correa
8 p.m. 4 Las Toxicas FC 2:13 Laid City Women's MVP:
 
Jul 29 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 4 SJ Quakes Hemet 5:10 Laid City Women's MVP: Debbie Van Immelen- Richmond & Giselle Padilla
8:05 p.m. 4 Las Toxicas FC 10:8 Gladeadoras F.C. MVP: Reese Castellon & Kassandra Tellez
8:10 p.m. 4 Bye Week - No Game Menifee Misfits
 
Aug 5 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Menifee Misfits 14:3 SJ Quakes Hemet MVP: Lindsey Zillotex
7 p.m. 4 Gladeadoras F.C. 0:7 Laid City Women's MVP: Yotzime Hernandez
8:10 p.m. 4 Las Toxicas FC 0:3 Menifee Misfits Forfeit Team Las Toxicas
 
Aug 12 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Gladeadoras F.C. Bye Week - No Game Bye week
7 p.m. 4 Menifee Misfits 8:2 SJ Quakes Hemet MVP: Carolai Fernandez
 
Aug 19 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Las Toxicas FC 13:5 SJ Quakes Hemet MVP: Monica Rodriguez
7 p.m. 4 Menifee Misfits 7:9 Gladeadoras F.C. MVP: Leanna Milano & Kassandra Tellez
8:10 p.m. 4 Laid City Women's Bye Week - No Game NO GAME - BYE WEEK
 
Aug 26 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 SJ Quakes Hemet 4:5 Gladeadoras F.C. MVP:Carolyne Fernandez & Sandra Garcia Ventura
7 p.m. 4 Laid City Women's 2:1 Menifee Misfits MVP: Gloria Martinez & Theresa holman
8:10 p.m. 4 Las Toxicas FC 3:0 Laid City Women's Forfeit Laid City
 
Sep 2 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 SJ Quakes Hemet 3:0 Laid City Women's Forfeit Team Laid City
7 p.m. 4 Las Toxicas FC 0:6 Gladeadoras F.C. MVP: Belén Pineda & Kassandra Tellez
8:10 p.m. 4 Bye Week - No Game Menifee Misfits
 
Sep 30 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 4 Las Toxicas FC 3:7 Menifee Misfits AT VALLEY WIDE R3
8:05 p.m. 4 Gladeadoras F.C. 4:4 Laid City Women's MVP: Kassandra Tellez & Gloria Martinez
8:10 p.m. 4 Bye Week - No Game SJ Quakes Hemet
 
Oct 7 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 4 Gladeadoras F.C. 0:0 Bye Week - No Game
7 p.m. 4 Menifee Misfits 7:2 SJ Quakes Hemet AT VALLEY WIDE R3
8:10 p.m. 3 Las Toxicas FC 1:6 Laid City Women's AT VALLEY WIDE R3
 
Nov 11 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Las Toxicas FC SJ Quakes Hemet
7 p.m. 3 Menifee Misfits Gladeadoras F.C. AT VALLEY WIDE R3
7 p.m. 4 Laid City Women's Bye Week - No Game
 
* indicates a playoff match
Sabados Veteranos (8v8) Verano 2022
Jul 9 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Murcielagos 9:1 Alfa y Omega FC MVP: Jose Castaneda
6:30 p.m. 2 Piratas F.C. 0:3 Atotonilco Masters (SJ) Piratas Forfeit
6:30 p.m. 3 Cruz Azul 2:11 D. Union 35 MVP: Fernando Robles Leon & Juan Sanchez
 
Jul 16 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Piratas F.C. 6:5 Alfa y Omega FC
6:30 p.m. 2 Murcielagos 3:0 Cruz Azul Cruz Azul forfeit
6:30 p.m. 3 Atotonilco Masters (SJ) 9:1 D. Union 35 MVP: Alejandro Telles
 
Jul 23 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Atotonilco Masters (SJ) 5:5 Murcielagos MVP:Ricardo Juarez & Rodrigo Amezquita
6:30 p.m. 2 Piratas F.C. 2:10 D. Union 35 MVP: Juan Sanchez Ortega
6:30 p.m. 3 Alfa y Omega FC Cruz Azul Alfa y Omega forfeit
 
Jul 30 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Alfa y Omega FC 2:9 Atotonilco Masters (SJ) MVP: Juan Medina & Marcos Caudillo
6:30 p.m. 2 Piratas F.C. 3:6 Cruz Azul MVP: Jose ANzora & Miguel Leyva
6:30 p.m. 3 D. Union 35 8:6 Murcielagos MVP: Juan Sanchez Ortega
 
Aug 6 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Piratas F.C. Murcielagos NO JUEGO
6:30 p.m. 2 Cruz Azul Atotonilco Masters (SJ) Atotonilco (SJ) no se presento'
6:30 p.m. 3 D. Union 35 11:2 Alfa y Omega FC MVP: Jose Alkala & Juan Cifuentes
 
Aug 13 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Piratas F.C. 2:12 Atotonilco Masters (SJ) MVP: Julio Aragon & Angel Sanchez
6:30 p.m. 2 Murcielagos 10:3 Alfa y Omega FC MVP:Hector E. Sotelo & Tomas Reyes
6:30 p.m. 3 Cruz Azul 3:0 D. Union 35 Jugador Ilegal 3-0
 
Aug 20 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Atotonilco Masters (SJ) 3:4 D. Union 35 Tarjeta rojas: Miguel Cachi:suspendido 6 juegos+$100 multa.Juan S. Ortega:suspendido 1 juego
6:30 p.m. 2 Cruz Azul 7:5 Alfa y Omega FC MVP: Selby & Antonio Hernandez
6:30 p.m. 3 Murcielagos 7:3 Piratas F.C. MVP: Thomas Dubon & Tito Lomeli
 
Aug 27 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Piratas F.C. 6:7 Alfa y Omega FC MVP: Jesus Rivera & Martin Mares
6:30 p.m. 2 D. Union 35 3:9 Cruz Azul MVP: David Lopez
6:30 p.m. 3 Atotonilco Masters (SJ) 4:8 Murcielagos MVP: Pablo Pineda
 
Oct 1 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 D. Union 35 2:8 Murcielagos MVP: Jose Pulgarin & Fernando Palacios
6:30 p.m. 2 Alfa y Omega FC 4:14 Atotonilco Masters (SJ) MVP; Armando Cruz Diaz & Pedro Vazquez
7:40 p.m. 3 Piratas F.C. 6:7 Cruz Azul MVP: Jose Luis Mejia & David Rodriguez
 
Oct 8 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Cruz Azul 5:4 Atotonilco Masters (SJ) Tarjeta Roja: Lisandro de Atoto (suspendido 4 juegos + $50)
6:30 p.m. 3 D. Union 35 15:5 Alfa y Omega FC AT VALLEY WIDE R3
7:40 p.m. 2 Piratas F.C. 5:13 Murcielagos AT VALLEY WIDE R3
 
Nov 12 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Murcielagos Atotonilco Masters (SJ) AT VALLEY WIDE R3
7:40 p.m. 3 Cruz Azul D. Union 35 AT VALLEY WIDE R3
8:45 p.m. 2 Piratas F.C. Alfa y Omega FC AT VALLEY WIDE R3
 
Nov 26 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Piratas F.C. Alfa y Omega FC
6:30 p.m. 2 Murcielagos Cruz Azul
6:30 p.m. 3 Atotonilco Masters (SJ) D. Union 35
 
Dec 3 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Atotonilco Masters (SJ) Murcielagos
6:30 p.m. 2 Piratas F.C. D. Union 35
6:30 p.m. 3 Alfa y Omega FC Cruz Azul
 
Dec 10 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Alfa y Omega FC Atotonilco Masters (SJ)
6:30 p.m. 2 D. Union 35 Murcielagos
6:30 p.m. 3 Piratas F.C. Cruz Azul
 
Dec 17 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 D. Union 35 Alfa y Omega FC
6:30 p.m. 2 Cruz Azul Atotonilco Masters (SJ)
6:30 p.m. 3 Piratas F.C. Murcielagos
 
Dec 24 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Piratas F.C. Atotonilco Masters (SJ)
6:30 p.m. 2 Cruz Azul D. Union 35
6:30 p.m. 3 Murcielagos Alfa y Omega FC
 
Dec 31 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Atotonilco Masters (SJ) D. Union 35
6:30 p.m. 2 Piratas F.C. Alfa y Omega FC
6:30 p.m. 3 Murcielagos Cruz Azul
 
Jan 7 Field # Home Result Visitor Notes
6:30 p.m. 1 Atotonilco Masters (SJ) Murcielagos
6:30 p.m. 2 Piratas F.C. D. Union 35
6:30 p.m. 3 Alfa y Omega FC Cruz Azul
 
* indicates a playoff match
Jueves Hombres Libre "A" Verano 2022
Aug 4 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Xolos 4:4 I.E Ballerz MVP:
7:55 p.m. 1 Hemet United 3:5 Monterrey Jueves MVP: Sam Hakimi & Juan Sanchez
7:55 p.m. 2 El Rebano 2:4 Juventus MVP: Mauricio de Pan & Carlos Perez
9 p.m. 1 FC Nica 3:0 Los Bukis Los Bukis forfeit
 
Aug 11 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Hemet United Los Bukis NO JUEGO
7:55 p.m. 1 FC Nica 6:8 Juventus MVP: Jose Diaz & Carlos Perez
7:55 p.m. 2 Monterrey Jueves 6:7 I.E Ballerz
9 p.m. 1 Xolos 3:3 El Rebano MVP: Dani Cisneros & Jesus Quevedo
 
Aug 18 Field # Home Result Visitor Notes
7:55 p.m. 1 Monterrey Jueves El Rebano NO JUEGO
7:55 p.m. 2 Hemet United 2:7 I.E Ballerz MVP: Jesus Vargas #77
7:55 p.m. 3 Los Bukis 6:5 Juventus MVP:
9 p.m. 1 FC Nica 2:9 Xolos MVP: Rogelio Tzintzun & Juan Carlos Alvardo
 
Aug 25 Field # Home Result Visitor Notes
7:55 p.m. 1 I.E Ballerz 4:0 El Rebano MVP: AJ Casillas
7:55 p.m. 2 Los Bukis 7:2 Xolos MVP: Erick Meza & Daniel Cisneros
7:55 p.m. 3 Hemet United 6:3 Juventus MVP: Sam Hakimi & Carlos Perez
9 p.m. 1 Monterrey Jueves 3:0 FC Nica MVP: Miguel Garcia
 
Sep 1 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Hemet United 7:0 El Rebano MVP: Rodolfo Ibarra & Oscar Villalpando
7:55 p.m. 2 Los Bukis 5:5 Monterrey Jueves MVP: Melvin Curiel & Juan Ortega Sanchez
7:55 p.m. 3 I.E Ballerz 6:2 LB Chiefs MVP: Joseph Serrano & Mauricio Canales
9 p.m. 1 Juventus 5:6 Xolos MVP: Carlos Perez & Roberto Pizana
 
Sep 29 Field # Home Result Visitor Notes
7:55 p.m. 1 Juventus 3:4 Monterrey Jueves MVP: Carlos Perez & Jaime Cuevas
9 p.m. 1 El Rebano 8:9 Xolos MVP: Blas Gutierrez & Marco Garcia
9 p.m. 2 I.E Ballerz 3:0 Los Bukis MVP: Miguel Mendoza & Silverio Martinez
 
Oct 6 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Hemet United 7:6 FC Nica Tarjeta roja: Fernando Palacios (1 juego)
7:55 p.m. 1 Juventus 1:9 I.E Ballerz
7:55 p.m. 2 El Rebano 2:7 Los Bukis MVP: Blas Gutierrez & Melvin Curiel
9 p.m. 1 Xolos 6:7 Monterrey Jueves
 
Nov 10 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Hemet United Monterrey Jueves
7:55 p.m. 1 FC Nica Los Bukis
7:55 p.m. 2 El Rebano Juventus
9 p.m. 1 Xolos I.E Ballerz
 
Nov 24 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Monterrey Jueves I.E Ballerz
7:55 p.m. 1 Xolos El Rebano
7:55 p.m. 2 Hemet United Los Bukis
9 p.m. 1 FC Nica Juventus
 
Dec 1 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 FC Nica Xolos
7:55 p.m. 1 Hemet United I.E Ballerz
7:55 p.m. 2 Los Bukis Juventus
9 p.m. 1 Monterrey Jueves El Rebano
 
Dec 8 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Monterrey Jueves FC Nica
7:55 p.m. 1 I.E Ballerz El Rebano
7:55 p.m. 2 Los Bukis Xolos
9 p.m. 1 Hemet United Juventus
 
Dec 15 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Juventus Xolos
7:55 p.m. 1 Hemet United El Rebano
7:55 p.m. 2 I.E Ballerz FC Nica
9 p.m. 1 Los Bukis Monterrey Jueves
 
Dec 22 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Juventus Monterrey Jueves
7:55 p.m. 1 Hemet United Xolos
7:55 p.m. 2 I.E Ballerz Los Bukis
9 p.m. 1 El Rebano FC Nica
 
Dec 29 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Hemet United FC Nica
7:55 p.m. 1 Xolos Monterrey Jueves
7:55 p.m. 2 El Rebano Los Bukis
9 p.m. 1 Juventus I.E Ballerz
 
Jan 5 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 El Rebano Juventus
7:55 p.m. 1 FC Nica Los Bukis
7:55 p.m. 2 Hemet United Monterrey Jueves
9 p.m. 1 Xolos I.E Ballerz
 
Jan 12 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 FC Nica Juventus
7:55 p.m. 1 Monterrey Jueves I.E Ballerz
7:55 p.m. 2 Xolos El Rebano
9 p.m. 1 Hemet United Los Bukis
 
Jan 19 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Hemet United I.E Ballerz
7:55 p.m. 1 Monterrey Jueves El Rebano
7:55 p.m. 2 Los Bukis Juventus
9 p.m. 1 FC Nica Xolos
 
Jan 26 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Hemet United Juventus
7:55 p.m. 1 I.E Ballerz El Rebano
7:55 p.m. 2 Los Bukis Xolos
9 p.m. 1 Monterrey Jueves FC Nica
 
* indicates a playoff match
Jueves Hombres Libre "B" Verano 2022
Aug 4 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Celtic Hemet 7:6 Los Guerreros MVP: Josue Piñones & Lupe Lopez
6:50 p.m. 3 Aris Salonica FC 4:5 Los Charros Taddy MVP: Alex Morales
7:55 p.m. 3 Winchester FC Quetzal F.C. NO GAME
9 p.m. 2 LB Chiefs 1:2 Los Primos F.C. MVP: Ruben Hernandez - Este partido no ha terminado
 
Aug 11 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Los Guerreros 4:10 Aris Salonica FC MVP:Esaid Peribon & Eldar Lopez
6:50 p.m. 3 LB Chiefs 3:4 Los Charros Taddy MVP:Alex Morales
7:55 p.m. 3 Winchester FC Aris Salonica FC NO JUEGO
9 p.m. 2 Celtic Hemet 5:6 Los Primos F.C. MVP:Felix Hernandez
 
Aug 18 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Los Guerreros Quetzal F.C. NO JUEGO
6:50 p.m. 2 LB Chiefs 5:1 Los Guerreros MVP: Humberto Morales & Alfredo Jacinto
6:50 p.m. 3 Celtic Hemet 4:3 Aris Salonica FC MVP: Joshua Pinones & Oseas Daniel Velasquez
9 p.m. 2 Los Primos F.C. 5:2 Los Charros Taddy MVP: Tony Gonzalez
 
Aug 25 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 1 Celtic Hemet 4:4 LB Chiefs MVP: Ernesto Vega & Leonardo Cuevas
6:50 p.m. 2 Quetzal F.C. 1:5 Aris Salonica FC MVP: Jose Rodriguez & Oseas Daniel Velasquez
6:50 p.m. 3 Los Guerreros 3:3 Los Charros Taddy MVP: Lupe Lopez & Norman Pichando
9 p.m. 2 Los Primos F.C. 4:1 Winchester FC MVP: Josue Jimenez & Jonny Fuentes
 
Sep 1 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Celtic Hemet 6:7 Aris Salonica FC MVP: Wilson Argueta
6:50 p.m. 3 Los Primos F.C. 10:3 Los Guerreros MVP: Anthony Gonzalez & Alfonso Rivera
7:55 p.m. 3 Quetzal F.C. Quetzal F.C. NO GAME
9 p.m. 2 Los Charros Taddy 3:4 Winchester FC MVP: Aldair Rivera & Mynor Hernandez
 
Sep 29 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Los Charros Taddy 4:3 Los Guerreros MVP: Abigail Bernal & Ezaid Villa
6:50 p.m. 3 Aris Salonica FC 4:3 LB Chiefs MVP: Oseas Daniel Velasquez & Leonardo Cuevas
7:55 p.m. 3 LB Chiefs 4:4 Los Primos F.C. MVP: Alex Lopez & Josue Jimenez
 
Sep 30 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Celtic Hemet 11:4 Winchester FC MVP: Edwin Sique Reyes & Ronaldo Rodriguez
 
Oct 6 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Aris Salonica FC 4:4 Quetzal F.C. MVP: Manuel Lopez
9 p.m. 2 Los Charros Taddy 8:3 Los Primos F.C. MVP: Ahigail Bernal(GK) & Felix Hernandez
 
Oct 7 Field # Home Result Visitor Notes
7 p.m. 3 Celtic Hemet Los Guerreros AT VALLEY WIDE R3
8 p.m. 2 Winchester FC 4:8 LB Chiefs AT VALLEY WIDE R3
 
Nov 10 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Quetzal F.C. Los Charros Taddy
9 p.m. 2 LB Chiefs Los Primos F.C.
 
Nov 18 Field # Home Result Visitor Notes
8:10 p.m. 3 Los Guerreros Winchester FC AT VALLEY WIDE R3
8:10 p.m. 2 Celtic Hemet Aris Salonica FC AT VALLEY WIDE R3
 
Dec 1 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 3 Winchester FC Aris Salonica FC
7:55 p.m. 3 LB Chiefs Los Charros Taddy
9 p.m. 2 Celtic Hemet Los Primos F.C.
 
Dec 2 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Los Guerreros Quetzal F.C. AT VALLEY WIDE R3
 
Dec 8 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 LB Chiefs Winchester FC
6:50 p.m. 3 Celtic Hemet Quetzal F.C.
7:55 p.m. 3 Los Primos F.C. Los Charros Taddy
9 p.m. 2 Los Guerreros Aris Salonica FC
 
Dec 15 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Los Guerreros LB Chiefs
6:50 p.m. 3 Quetzal F.C. Aris Salonica FC
7:55 p.m. 3 Celtic Hemet Los Charros Taddy
9 p.m. 2 Los Primos F.C. Winchester FC
 
Dec 22 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Quetzal F.C. LB Chiefs
6:50 p.m. 3 Celtic Hemet Aris Salonica FC
7:55 p.m. 3 Los Charros Taddy Winchester FC
9 p.m. 2 Los Primos F.C. Los Guerreros
 
Dec 29 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Los Charros Taddy Los Guerreros
6:50 p.m. 3 Celtic Hemet Winchester FC
7:55 p.m. 3 Quetzal F.C. Los Primos F.C.
9 p.m. 2 Aris Salonica FC LB Chiefs
 
Jan 5 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Los Charros Taddy Quetzal F.C.
6:50 p.m. 3 Winchester FC Los Guerreros
7:55 p.m. 3 Aris Salonica FC Los Primos F.C.
9 p.m. 2 Celtic Hemet LB Chiefs
 
Jan 12 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Celtic Hemet Los Guerreros
6:50 p.m. 3 Aris Salonica FC Los Charros Taddy
7:55 p.m. 3 Winchester FC Quetzal F.C.
9 p.m. 2 LB Chiefs Los Primos F.C.
 
Jan 19 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Winchester FC Aris Salonica FC
6:50 p.m. 3 LB Chiefs Los Charros Taddy
7:55 p.m. 3 Celtic Hemet Los Primos F.C.
9 p.m. 2 Los Guerreros Quetzal F.C.
 
Jan 26 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Los Primos F.C. Los Charros Taddy
6:50 p.m. 3 Celtic Hemet Quetzal F.C.
7:55 p.m. 3 Los Guerreros Aris Salonica FC
9 p.m. 2 LB Chiefs Winchester FC
 
Feb 2 Field # Home Result Visitor Notes
6:50 p.m. 2 Quetzal F.C. Aris Salonica FC
6:50 p.m. 3 Los Primos F.C. Winchester FC
7:55 p.m. 3 Celtic Hemet Los Charros Taddy
9 p.m. 2 Los Guerreros LB Chiefs
 
* indicates a playoff match